Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Core
vi: Nhân

en: Vocabulary name
vi: Tên kho từ

en: Rebuilding
vi: Xây dựng lại

en: Enables the categorization of content.
vi: Cho phép phân loại nội dung.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
vi: Chưa có phân nhóm nào. <a href="@link">Tạo phân nhóm mới</a>.
