Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Core
de: Kernsystem

en: Vocabulary name
de: Vokabularname

en: Rebuilding
de: Neuaufbau

en: Rebuild
de: Neu aufbauen

en: Enables the categorization of content.
de: Ermöglicht die Kategorisierung von Inhalten.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
de: Keine Vokabulare verfügbar. <a href="@link">Vokabular hinzufügen</a>.
