Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Weight
es: Peso

en: Core
es: Núcleo

en: Vocabulary name
es: Nombre del vocabulario

en: Rebuilding
es: Reconstruyendo

en: Rebuild
es: Reconstruir

en: Enables the categorization of content.
es: Permite la categorización del contenido.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
es: No hay vocabularios disponibles. <a href="@link">Agregar vocabulario</a>.

en: The vocabulary @vocabulary_name needs to be <a href="!rebuild_url">rebuilt</a> immediately
es: El vocabulario @vocabulary_name necesita <a href="!rebuild_url">reconstruirse</a> immediatamente

en: Please go and <a href="!rebuild_url">rebuild</a> all of your taxonomies
es: Por favor <a href="!rebuild_url">reconstruya</a> todas sus taxonomías.
