Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Weight
jv: Urutan

en: Core
jv: Inti

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: Enables the categorization of content.
jv: Uripna pengkategorian kontèn.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
jv: Ora ana vokabulari sing cumawis. <a href="@link">Tambah vokabulari</a>.
