Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Weight
oc: Pes

en: Core
oc: Còr

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: Rebuilding
oc: Reconstruire

en: Enables the categorization of content.
oc: Permet la classificacion del contengut.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
oc: I a pas cap de vocabularis disponibles. <a href="@link">Apondètz-ne un</a>.
