Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Weight
fa: وزن

en: Core
fa: هسته

en: Vocabulary name
fa: نام لغتنامه

en: Enables the categorization of content.
fa: امکان دسته‌بندی محتوا را فراهم می‌کند.
