Legal (7.x-1.10) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Confirm
ca: Confirma

en: Language
ca: Llengua

en: Version
ca: Versió

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Link
ca: Enllaç

en: Display Terms and Conditions statement on the registration page.
ca: Mostra les Condicions d'ús a la pàgina de registre.

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Terms and Conditions of Use
ca: Condicions d'ús

en: Terms & Conditions
ca: Condicions d'ús

en: <strong>Accept</strong> Terms & Conditions of Use
ca: <strong>Accepta</strong> les Condicions d'ús

en: Your Terms & Conditions
ca: Les vostres Condicions d'ús

en: Display Style
ca: Estil de visualització

en: HTML Text
ca: Text HTML

en: How terms & conditions should be displayed to users.
ca: Com es mostren les Condicions d'ús als usuaris.

en: Additional Checkboxes
ca: Caselles de verificació addicionals

en: Each field will be shown as a checkbox which the user must tick to register.
ca: Cada camp es mostrarà com una casella de verificació que l'usuari haurà de marcar per tal de registrar-se.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Explain Changes
ca: Explica els canvis

en: Explain what changes were made to the T&C since the last version. This will only be shown to users who accepted a previous version. Each line will automatically be shown as a bullet point.
ca: Explica quins canvis s'han fet a les Condicions d'ús des de l'última versió. Això només es mostrarà als usuaris que hagin acceptat una versió prèvia. Cada línia es mostrarà de forma automàtica amb un pic.

en: Changes
ca: Canvis

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Display setting has been saved.
ca: S'ha desat la configuració de com es mostra.

en: Terms & Conditions have been saved.
ca: S'han desat les Condicions d'ús.

en: Terms & Conditions will not be shown to users, as no T&C have been saved.
ca: Les Condicions d'ús no es mostraran als usuaris ja que no hi ha cap text desat.

en: Version ID:
ca: ID de versió:

en: User ID cannot be identified.
ca: No es pot identificar la ID d'usuari.

en: To continue to use this site please read the Terms & Conditions below, and complete the form to confirm your acceptance.
ca: Per continuar fent servir aquest web, llegiu les Condicions d'ús mostrades a sota i empleneu el formulari per a confirmar la vostra acceptació.

en: Changes List
ca: Llistat de canvis

en: Changes to the Terms & Conditions since last accepted:
ca: Canvis les Condicions d'ús des de l'última acceptació:

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: New window
ca: Nova finestra

en: English
ca: Anglès

en: Languages
ca: Llengües

en: Revision
ca: Revisió

en: %name accepted T&C version %tc_id.
ca: %name ha acceptat les Condicions d'ús versió %tc_id.

en: Created:
ca: Creat el:

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ca: Acabeu d'utilitzar el vostre enllaç d'inici de sessió d'un sol cop. Ja no és necessari utilitzar aquest enllaç per iniciar sessió. Canvieu la vostra contrasenya.
