Legal (7.x-1.11) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Language
hr: Jezik

en: Version
hr: Inačica

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Link
hr: Poveznica

en: Terms and Conditions
hr: Uslovi ugovaranja

en: Terms and Conditions of Use
hr: Uslovi ugovaranja i korištenja

en: Terms & Conditions
hr: Uslovi ugovaranja

en: <strong>Accept</strong> Terms & Conditions of Use
hr: <strong>Prihvaćam</strong> uslove ugovaranja

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: New window
hr: Novom prozoru

en: English
hr: Engleski

en: Languages
hr: Jezici

en: Revision
hr: Revizija

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
hr: Iskoristili ste poveznicu jednokratne prijave. Više nije nužno koristiti ju za prijavu. Promijenite svoju lozinku.
