LessButtons (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: On
bg: Включи

en: Weight
bg: Тегло

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Inline
bg: В една линия

en: Appearance
bg: Теми

en: Right
bg: Дясно

en: Hide
bg: Скрий

en: Sharing
bg: Споделяне
