LessButtons (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Left
bo: གཡོན

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Sharing
bo: མཉམ་སྤྱོད།
