LessButtons (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Weight
el: Βάρος

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Off
el: Κλειστό

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Hide
el: Απόκρυψη
