LessButtons (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Inline
eo: en linio

en: Appearance
eo: Aspekto
