LessButtons (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: On
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Bottom
es: Inferior

en: Off
es: Desactivado

en: Inline
es: En línea

en: Appearance
es: Apariencia

en: Buttons
es: Botones

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Hide
es: Ocultar

en: Sharing
es: Compartiendo
