LessButtons (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Off
fi: Pois päältä

en: Inline
fi: Avoin

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Hide
fi: Piilossa

en: Sharing
fi: Jakaminen
