LessButtons (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: On
gl: Activo

en: Weight
gl: Peso

en: Bottom
gl: Botón

en: Off
gl: Desactivado

en: Inline
gl: En liña

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Buttons
gl: Botóns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Hide
gl: Agochar

en: Sharing
gl: Compartir
