LessButtons (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Bottom
gu: નીચે

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
