LessButtons (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: On
he: פעיל

en: Weight
he: משקל

en: Bottom
he: למטה

en: Off
he: כבוי

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Appearance
he: מראה

en: Buttons
he: כפתורים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Hide
he: הסתרה

en: Sharing
he: שיתוף
