LessButtons (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: On
hi: चालू

en: Weight
hi: मान

en: Bottom
hi: तल

en: Off
hi: बंद

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Appearance
hi: भेष

en: Buttons
hi: बटन

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Hide
hi: छिपाएँ
