LessButtons (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Weight
hr: Težina

en: Bottom
hr: Dno

en: Inline
hr: U istom redu

en: Appearance
hr: Izgled

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Hide
hr: Sakrij

en: Sharing
hr: Dijeljenje
