LessButtons (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Left
hy: Ձախ

en: Hide
hy: Թաքցնել
