LessButtons (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Hide
jv: Umpetaké
