LessButtons (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Sharing
kn: <b>ಹಂಚಿಕೆ</b>
