LessButtons (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Inline
ps: ننليكى

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Hide
ps: پټول
