LessButtons (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: On
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Bottom
pt: Inferior

en: Off
pt: Desligado

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Appearance
pt: Aparência

en: Buttons
pt: Botões

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Hide
pt: Ocultar

en: Sharing
pt: Compartilhando
