LessButtons (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Weight
sk: Váha

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Inline
sk: V riadku

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Hide
sk: Skryť

en: Sharing
sk: Zdieľanie
