LessButtons (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sl: Teža

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Inline
sl: V vrstici

en: Appearance
sl: Izgled

en: Hide
sl: Skrij
