LessButtons (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Off
th: ปิด

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Hide
th: ซ่อน
