LessButtons (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Bottom
uk: Знизу

en: Off
uk: Вимкнено

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Hide
uk: Приховати

en: Auto
uk: Авто

en: Sharing
uk: Обмін
