LessButtons (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: On
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Bottom
vi: Cuối

en: Off
vi: Tắt

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Hide
vi: Ẩn

en: Auto
vi: Tự động

en: Sharing
vi: Dùng chung
