LessButtons (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ast: Pesu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
