LessButtons (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Bottom
cs: Dole

en: Off
cs: Vypnuto

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Hide
cs: Skrýt

en: Sharing
cs: Sdílení
