LessButtons (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Weight
da: Vægt

en: Bottom
da: Bund

en: Off
da: Afbrudt

en: Inline
da: Integreret

en: Appearance
da: Udseende

en: Buttons
da: Knapper

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Hide
da: Skjul

en: Sharing
da: Deling
