LessButtons (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: On
de: An

en: Weight
de: Gewichtung

en: Bottom
de: Unten

en: Off
de: Aus

en: Appearance
de: Design

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Hide
de: Ausblenden

en: Auto
de: Automatisch

en: Sharing
de: Gemeinsame Nutzung
