LessButtons (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: On
id: Pada

en: Weight
id: Bobot

en: Bottom
id: Dasar

en: Off
id: Matikan

en: Inline
id: Sebaris

en: Appearance
id: Penampilan

en: Buttons
id: Tombol

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Sharing
id: Berbagi
