LessButtons (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Weight
is: Vægi

en: Off
is: Af

en: Inline
is: Innfellt

en: Appearance
is: Útlit

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Hide
is: Fela
