LessButtons (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: On
it: Acceso

en: Weight
it: Peso

en: Bottom
it: In fondo

en: Off
it: Spento

en: Inline
it: In linea

en: Appearance
it: Aspetto

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Hide
it: Nascondi

en: Sharing
it: Condivisione
