LessButtons (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Bottom
km: បាត

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Hide
km: លាក់
