LessButtons (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ku: سەنگ

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Hide
ku: بشارەوە
