LessButtons (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Bottom
lt: Apačia

en: Off
lt: Išjungta

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Sharing
lt: Dalintis
