LessButtons (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Weight
lv: Svars

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Appearance
lv: Izskats

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Sharing
lv: Koplietošana
