LessButtons (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
mn: Жин

en: Bottom
mn: Доод

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Hide
mn: Нуух
