LessButtons (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: On
mr: वर

en: Weight
mr: मुल्य

en: Off
mr: बंद

en: Inline
mr: आतील

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप
