LessButtons (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Weight
my: အစဉ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
