LessButtons (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: On
ne: माथि

en: Weight
ne: वजन

en: Appearance
ne: रूप

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
