LessButtons (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: On
nl: Aan

en: Weight
nl: Gewicht

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Off
nl: Uit

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Hide
nl: Verbergen

en: Auto
nl: Automatisch

en: Sharing
nl: Delen
