LessButtons (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: On
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Bottom
oc: Bas

en: Off
oc: Desactivat

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Buttons
oc: Botons

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Hide
oc: Amagar

en: Sharing
oc: Partage
