LessButtons (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Weight
pl: Waga

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Inline
pl: Przed polem

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Hide
pl: Ukryj

en: Sharing
pl: Udostępnianie
