LessButtons (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Weight
ro: Greutate

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Off
ro: Oprit

en: Appearance
ro: Aspect

en: Buttons
ro: Butoane

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Hide
ro: Ascunde
