LessButtons (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Weight
ru: Вес

en: Bottom
ru: Снизу

en: Off
ru: Выкл

en: Inline
ru: В линию

en: Appearance
ru: Оформление

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Hide
ru: Скрыть

en: Auto
ru: Авто

en: Sharing
ru: Обмен переводами
