LessButtons (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: On
sv: På

en: Weight
sv: Vikt

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Off
sv: Av

en: Inline
sv: Löpande

en: Appearance
sv: Utseende

en: Buttons
sv: Knappar

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Hide
sv: Dölj

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Sharing
sv: Delning
